İLETİŞİM DEMO TALEBİ

Entegre Çözümler

Doğan e-Dönüşüm: e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye

Firma:Doğan e-Dönüşüm Hizmetleri A.Ş.

Firma Hakkında:Doğan e-Dönüşüm, 2016 yılında kurulan ve e-dönüşüm alanında hizmet veren bir firmadır. Yaygın servis ağı ve alt yapısıyla e-dönüşüm sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırmayı başaran Doğan e-Dönüşüm, müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak ve sektörün kalbinin attığı yer olmaya devam etmek için çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Entegre Çözümün Adı:e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye

Entegre Çözüm Hakkında:Doğan e-Dönüşüm, Türkiye'nin en köklü geçmişe sahip bağımsız yazılım üreticisi olan Nebim Yazılım'ın Nebim V3 ERP programıyla, tüm e-dönüşüm süreçlerini; baştan uca ve tam entegre olarak, Gelir İdaresi'nin belirlediği yöntemle, ilgili mevzuatlara uygun, en yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak hızlı, konforlu ve güvenilir bir şekilde sağlamaktadır. Nebim V3'ün e-Fatura, e-Arşiv ve e-İrsaliye uygulamaları Doğan e-Dönüşüm'ün e-Fatura, e-Arşiv ve e-İrsaliye servisleriyle entegre olarak çalışmaktadır.

www.doganedonusum.com

QNB eFinans: e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye

Firma:eFinans Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.

Firma Hakkında: QNB Finansbank Finansal Hizmetler Grubu'nun bir iştiraki olan QNB eFinans 2013 yılında kurulmuştur. QNB eFinans müşterilerine, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-İrsaliye, İhracat ve Tax-Free e-Fatura uygulamaları başta olmak üzere tüm e-Dönüşüm ürünlerinde yenilikçi çözümler ve buna bağlı katma değerli hizmetler sunmaktadır. EESPA’nın (European e-Invoicing Service Providers Association) ilk Türk üyesi olan QNB eFinans, Basware, Tesisquare ve Pagero gibi Avrupa büyükleri ile yapmış olduğu iş ortaklıkları ile Türkiye’de dış ticaret alanında entegrasyon sağlayan ilk e-Fatura hizmet sağlayıcısıdır.

Entegre Çözümün Adı: e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye

Entegre Çözüm Hakkında: e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye uygulamalarında QNB eFinans web servis entegrasyonları tamamlanmış durumdadır. Entegre çözüm tüm uygulamalarda; GİB ile entegreli, hızlı ve geliştirilebilir esnekliğe sahiptir. Web servisin güvenliği QNB eFinans’ın sahip olduğu ISO sertifikaları [ISO 22301, ISO 27001 ve TS ISO IEC 27001, TS ISO IEC 20000 ve ISO 20000] ile garanti altına alınmıştır. Nebim V3'ün e-Fatura, e-Arşiv ve e-İrsaliye uygulamaları QNB e-Finans'ın e-Fatura, e-Arşiv ve e-İrsaliye servisleriyle entegre olarak çalışmaktadır.

www.qnbefinans.com

Sabancı (Edoksis): e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye

Firma: Sabancı Dijital Teknoloji Hizmetleri A.Ş

Firma Hakkında: 40 yılı aşkın bilgi teknolojileri deneyimine sahip BimSA, portföyüne kattığı İleri Veri Analitiği, Robotik İşgücü, Siber Güvenlik ile birlikte yepyeni vizyonu, gelişen hizmet ve çözümleri ve Sabancı Holding’ten aldığı güç ile 11 Aralık 2018 itibariyle yoluna SabancıDx ismi ile devam ediyor. Dijital Çarpan’ı Dx’le sembolize eden SabancıDx’in misyonu, şirketlerin dijital çarpanı olmak ve dijital enerjiyi açığa çıkartmak. SabancıDx, dijitalleşen dünyada yeni değerler ve teknolojiler yaratarak önemli stratejik iş birliklerine imza atmayı hedefliyor.

Entegre Çözüm’ün Adı: Edoksis e-Fatura, Edoksis e-Arşiv, Edoksis e-İrsaliye

Entegre Çözüm Hakkında: Edoksis, kurumların e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-İrsaliye gibi elektronik belge akışlarını yönetebildikleri uygulama ve hizmetleri SabancıDx güvencesi ile geliştirir ve sunar. E-Mutabakat ve e-Analiz gibi hizmetleri ise kurumların verimliliğini artırır. Edoksis’in fark yaratan üstünlüğü operasyon, uygulama ve işletme süreçlerinin tümünü tek bir platformdan güvenli, hızlı ve kesintisiz yönetmesidir. E-Devlet uygulamalarını Nebim çözümleri ile entegre olarak sunan Edoksis, gelişmiş proje tecrübesi ile dijitalleşme sürecinizde stratejik ortağınızdır. Nebim V3'ün e-Fatura, e-Arşiv ve e-İrsaliye uygulamaları Edoksis e-Fatura, e-Arşiv ve e-İrsaliye servisleriyle entegre olarak çalışmaktadır.

www.edoksis.net

Hugin: YN ÖKC

Firma: HUGIN A.Ş.

Firma Hakkında: İstanbul Çatalca’daki üretim tesislerinde yapılan yatırımlarla tamamen yerli bir marka olan Hugin, POS ve yazarkasa alanındaki üretimi yapmaktadır.

Firmamız dünya pazarları için üretilmesi planlanan yeni modellerinin AR-GE çalışmalarını yürütürken, sektörün talep ve istekleri doğrultusunda, yeni teknolojileri de ürünlerine adapte ederek sürekli gelişmektedir.

Kapsamlı AR-GE yatırımlarımız sayesinde sektörümüzde yenilikler getirmek ve müşterilerimize avantajlı ürünler sunmak bize heyecan vermektedir

Entegre Cihazlar: Hugin FP 300, Hugin FT202, Hugin VX675

Entegre Çözüm Hakkında: Nebim V3 POSuygulaması Hugin'in yukarıda belirtilen Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazları ile GMP3 protokolüne uygun şekilde kablolu ve ayrıca kablosuz olarak entegre şekilde çalışmaktadır. Ayrıca Hugin VX675 EFT-POS özellikli Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazı, Nebim V3 Guided Sales uygulamasından kredi kartı ile ödeme alımında da entegre bir şekilde çalışmaktadır.

www.hugin.com.tr

Profilo: YN ÖKC

Firma: E Data Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Firma Hakkında: AR-GE yatırımlarıyla teknolojiye yön veren Profilo Ödeme Sistemleri, “yazarkasa” olarak adlandırılan ödeme kaydedici cihazların donanımlarını ve bu cihazlar üzerinde çalışan her türlü yazılım uygulamalarını geliştirmektedir. Şimdiye kadar 15 farklı ülkede, 150’den fazla onaylı cihaza sahip olan Profilo Ödeme Sistemleri, ilgili yasalara uygun ödeme kaydedici cihazlar tasarlamakta ve üretmektedir.

Türkiye'de ve dünyada satış fişi kesen 1 milyonun üzerinde işletme, Profilo Ödeme Sistemleri'nin bünyesinde yer alan güçlü markaları tercih etmektedir. Profilo Ödeme Sistemleri tarafından geliştirilen ve satışı yapılan ürünlerin satış sonrası kurulum ve servis hizmetleri R2 Servis aracılığı ile yapılmaktadır.

Entegre Cihazlar: Profilo Farex FR-8300, Profilo S900, Profilo VX 680, Profilo YK-PS 300

Entegre Çözüm Hakkında:Nebim V3 POS uygulaması Profilo'nun yukarıda belirtilen Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazları ile GMP3 protokolüne uygun şekilde entegre olarak çalışmaktadır.

www.profiloodemesistemleri.com

Verifone: YN ÖKC, EFT POS

Firma: Panaroma Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş

Firma Hakkında: Günlük, olağan ödeme işlemlerini işletmeler için yeni nesil alışveriş fırsatlarına dönüştüren Verifone, 35 yılı aşkın geçmişi ve 29 milyon kurulu cihazı ile 150'den fazla ülkede en tanınmış perakende zincirleri, finans kurumları ve ödeme sağlayıcıları dahil birçok işletmeye hizmet veriyor. Müşterilerinin tüm zorlu süreçlerinde iş ortağı olarak yer alan ve çözümler üreten Verifone ödeme terminallerini bulut tabanlı platformlar ile internete bağlayarak, dijital dünyaya mağaza içi alışveriş deneyimlerini birleştiriyor ve tüketici ile işletme arasındaki bağı yeni nesil dijital bir platforma taşıyor. Türkiye'deki yazarkasa dönüşüm sürecindeki yatırımlarıyla da ön plana çıkan Verifone, 2016 yılında Olivetti'nin Türkiye'deki marka kullanım haklarına sahip tek distribütörü Panaroma'nın çoğunluk hissini bünyesine kattı. Ortak geliştirilen Olivetti Verifone MX 915 ECR Yeni Nesil Bütünleşik Masaüstü Yazarkasa POS ile de her zaman işletmelerin en güvendiği iş ortağı olmayı sürdürüyor.

Entegre Cihazlar:Olivetti Verifone MX 915 ECR, Verifone EFT-POS Cihazları

Entegre Çözüm Hakkında:Nebim V3 POS uygulaması Verifone / Olivett'nin yukarıda belirtilen Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazı ile GMP3 protokolüne uygun şekilde entegre olarak çalışmaktadır. Bu entegrasyon, mevzuat uyumluluğunun yanı sıra başka faydalar da sağlamaktadır. Nebim V3 ile tam uyumlu Olivetti Verifone MX 915 ECR kullanım kolaylığı olan en büyük dokunmatik ekran, Temassız pin pad özelliği olan tek masaüstü cihaz, 3'harici printer bağlama imkanı, güçlü hafıza, standart 4 milyon opsiyonel 10 milyon satır ekü, Ethernet üzerinden Nebim V3 ile bağlanma imkanı sayesinde kablo kopmalarına dayanıklılığı ile öne çıkmaktadır. Ayrıca Nebim V3 POS uygulamasının kredi kartı ile ödeme ve iade işlemlerinde Verifone EFT-POS cihazlarıyla entegrasyon sağlanmaktadır.

www.verifone.com/tr/tk

BulutTahsilat: Banka Entegrasyonları

Firma Ticari Unvanı:Kayaport Teknoloji Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş.

Firma Hakkında:Kayaport Teknoloji Hizmetleri, 2010 yılında inovasyona dayalı Web ve Bulut Çözümleri geliştirmek amacıyla kurulmuştur. İstanbul Teknokent içinde AR-GE faaliyetlerine devam etmektedir. TÜBİTAK destekli yazılım projeleri geliştirmektedir. Avrupa Birliği Ödeme Hizmetleri Kanununun (Payment Services Directive - PSD) Türkiye' deki ilk uygulayıcısı şirkettir. Hedefi; hizmet verdiği alanlarda ileri düzey yazılım uygulamaları geliştirmek ve bu uygulamalarını kullanan firmaların iş gücü ve zamandan kazanç elde etmelerini sağlayacak otomasyonları kusursuz bir şekilde sunmaktır. Rutin olarak yapılan finansal işleri otomatikleştirmek, insan merkezli hataları tamamen ortadan kaldıracak çözümleri sunmak asıl amacıdır.

Entegre Çözümün Adı:BulutTahsilat Online Banka Entegrasyonu, POS Detay Rapor Entegrasyonu, Sanal POS Entegrasyonu

Entegre Çözüm Hakkında: BulutTahsilat entegrasyonları sayesinde banka hesap hareketleri, banka sistemleriyle entegre bir şekilde Nebim V3'ten izlenebilmektedir. ayırca Nebim V3 Online Taksit Ödeme, BulutTahsilat Sanal POS aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

www.buluttahsilat.com

Iyzico: Cep POS Entegrasyonu

Firma Ticari Ünvanı: iyzi Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş.

Firma Hakkında: iyzico, bireysel ve kurumsal binlerce müşterisine ödeme altyapısı ve satış sonrası destek hizmeti sunan, “Ödemeyi demokratikleştirme” mottosuyla, kurulduğu 2013 yılından bu yana 100.000’den fazla web sitesinde alışverişlerin altyapısını üstlenmekte ve çok daha hızlı, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşanması için çalışan bir finans teknolojileri şirketidir.

Entegre Çözümün Adı: iyzico Cep POS Entegrasyonu

Entegre Çözüm Hakkında: Nebim Mobil Mağaza ve iyzico Cep POS entegrasyonu ile Android işletim sistemli NFC uyumlu el terminalleri, akıllı telefon ve tabletlerde uçtan uca ödeme alınmasını sağlanmaktadır. Bu entegrasyon ile mağaza içi ödemelerin hızlı, güvenli ve kolayca alınmasını sağlayarak müşteri memnuniyetini ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

https://www.iyzico.com

Paynet: Mobil Ödeme Entegrasyonu

Firma Ticari Ünvanı: Paynet Ödeme Hizmetleri A.Ş.

Firma Hakkında: Temelleri 2000 yılında, bayi kanalında kredi kartı ile tahsilat fikriyle atılan Paynet, bugün farklı sektörlerde faaliyet gösteren 20.000’den fazla işletmenin finansal süreçlerini dijitalleştiren öncü ve Merkez Bankası lisanslı bir finansal teknoloji şirketidir.

Entegre Çözümün Adı: Nebim V3 POS Paylink Mobil Ödeme Entegrasyonu

Entegre Çözüm Hakkında: Nebim V3 POS Paylink Mobil Ödeme Entegrasyonu sayesinde ayrı ayrı banka entegrasyonlarına gerek kalmadan mağaza kasalarında tüm finansal çözümlere entegre bir şekilde ödeme alabilirsiniz. Nebim V3 POS Paylink Mobil Ödeme Entegrasyonu ile satış rakamlarınızı, müşteri memnuniyetinizi ve sadakatini arttırırken müşterilerinize pürüzsüz bir ödeme deneyimi sunabilirsiniz.

Cloud4Feed: Müşteri Geri Bildirim Yönetimi

Firma: Acsight İş Çözümleri araştırma ve Danışmanlık A.Ş.

Firma Hakkında: Cloud4Feed işletmelerin müşterileri ile temas ettikleri tüm noktalardan yüksek sayıda geri bildirim toplayarak, yapay zeka destekli analizler ve anlık aksiyonlarla müşteri bağlılık ve sadakatinin arttırılmasını sağlamaktadır.

Entegre Çözümün Adı: Cloud4Feed

Entegre Çözüm Hakkında: Nebim V3 POS entegrasyonu ile Cloud4Feed üzerinden offline ve online kanallardan işlem yapan müşterilerinizin deneyimini, NPS ve memnuniyet skorlarını, gerçek zamanlı ölçebilecek şekilde iş akışları oluşturabilirsiniz. Olumsuz yaşanan deneyimler için anlık uyarı ve görev/vaka yönetimi fonksiyonları ile hızlı aksiyon alınması sağlanarak müşteri sadakati arttırılır. Metin analizi ve yapay zeka destekli iç görülerle kaynakların verimli kullanılarak müşteri deneyimininin iyileştirilmesi sağlanır.

www.cloud4feed.com

ComoSense: Müşteri Sadakat Yönetimi

Firma: Bonobo Teknoloji Çözümleri A.Ş.

Firma Hakkında: Bonobo 2014’te çeşitli teknoloji çözümlerini Türkiye’ye getirme amacıyla kurulmuştur. Amacı yeni teknolojileri Türkiye ile buluşturmak ve bu alanda destek hizmetleri sağlamaktır.

Bonobo, çok şubeli şirketlere, müşterilerini yönetmek, müşteri sadakatini ve satışlarını artırmak için ihtiyaçları olan herşeyi sunan Como’nun Türkiye’deki tek yetkili satıcısıdır.

Entegre Çözümün Adı: ComoSense

Entegre Çözüm Hakkında: ComoSense sayesinde işletmeler müşterilerini tanır, satın alma tecrübelerini kişiselleştirir ve daha çok harcamalarını sağlar. ComoSense, Mobil app, fırsat kulübü, CRM ve raporlama araçlarıyla markaya özel bir sadakat yönetim sistemi sunar. Segmente özel kampanyalar, damgalı kart, parapuan, ödül, indirim gibi araçlarla müşteriyi alışverişe teşvik eder. Markaya özel app sayesinde müşteri tüm bu avantajları cebinde taşır. SMS, e-posta, bildirim, pop-up mesaj ve anketlerle çok kanallı bir iletişim sağlanır. Kampanya raporlarına da dakikalar içinde ulaşılır.

www.bonobo.com.tr

Hopi: Müşteri Sadakat Yönetimi

Firma:Boyner BNR Teknolojileri A.Ş.

Firma Hakkında:Hopi, kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi sunan bir mobil uygulamadır. Kullanıcılarına, hayat tarzlarına, zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun kampanyaları iletir ve kullandıkça alışveriş deneyimini zenginleştirerek alışveriş konusunda ihtiyaç duyabilecekleri rehberliği sunar.

Giyimden teknolojiye, seyahatten gidaya birçok farklı sektörden markalarla iş birliği yaparak kullanıcılarına ve iş ortaklarına Koşulsuz Müşteri Mutluluğu ilkesiyle hizmet verir.

Entegre Çözümün Adı: Hopi

Entegre Çözüm Hakkında:Nebim V3 POS uygulamasında Hopi uygulamasındaki kimlik numarası okutularak, Hopi üyesi müşteri bilgilerine ulaşılabilir ve Hopi için tanımlanan kampanyalardan faydalanılabilir.

https://hopi.com.tr/

Paro: Müşteri Sadakat Yönetimi

Firma:Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Firma Hakkında:Farklı kanallardan toplanan müşteri verilerini birleştirip en doğru şekilde yorumluyor, markaların pazarlama hedeflerine yönelik aksiyon alması ve müşteri sadakatini artırması için kullanıyoruz. Tüm müşteri temas noktalarınıza entegre olabilen teknolojik çözümlerinizin sağladığı kampanya ve ieltişim platformu ile verinizi, verim yaratan müşteri deneyimine dönüştürüyoruz.

Entegre Çözümün Adı:Paro

Entegre Çözüm Hakkında:Nebim V3 POS uygulamasında Hopi uygulamasındaki kimlik numarası okutularak, Hopi üyesi müşteri bilgilerine ulaşılabilir ve Hopi için tanımlanan kampanyalardan faydalanılabilir.

https://www.paro.com.tr/

Zubizu: Müşteri Sadakat Yönetimi

Firma:Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş.

Firma Hakkında:Doğuş Müşteri Sistemleri, Ekim 2014'te kusursuz müşteri deneyimini yaratma ve bu konudaki iyileşmeyi sürekli kılma vizyonuyla faaliyetlerine başlamıştır. Bu doğrultuda, müşteri odaklı bir kültür için şart olan analitik pazarlama ve müşteri deneyimi platformlarını oluşturmayı kendisine misyon edinmiştir.

DMS, hayat stili odakli müşteri profiline dayalı yenilikçi bir yaklaşım geliştirerek, kusursuz hizmet kalitesi sunan ve bu sayede müşteri bağlılığını arttıran, kişiselleştirilmiş çözümler yaratmayı hedeflemektedir. Müşterilerinin duygularına hitap ederek harekete geçirme, beklentilerini bilip memnuniyetlerini arttırma ve bu sayede onlara en üst düzeyde hizmet kalitesi sunmayı amaçlamaktadır.

Entegre Çözümün Adı:Zubizu

Entegre Çözüm Hakkında:Nebim V3 POS uygulamasında Hopi uygulamasındaki kimlik numarası okutularak, Hopi üyesi müşteri bilgilerine ulaşılabilir ve Hopi için tanımlanan kampanyalardan faydalanılabilir.

https://www.zubizu.com/

Ajans İletişim: SMS

Firma: Ajans İletişim ve Kominikasyon Hizmetleri Ticaret LTD. ŞTİ.

Firma Hakkında: Ajans İletişim, Bilişim ve İletişim Teknolojileri sektöründeki 2006 yılından beri edindiği deneyim ve tecrübelerini kullanarak, en iyi hizmetleri üretecek, hedef ve stratejilerini gerçekleştirebilmek adına daima çalışacaktır.

Hızla gelişen teknolojiyle birlikte büyümenin, değişimin ve gelişimin şart olduğunun farkında olup, lider olabilmeyi ve daha önemlisi lider kalabilmeyi amaç edinmiştir.

Entegre Çözümlerin Adı:SMS

Entegre Çözüm Hakkında:Nebim V3'ten Ajans İletişim entegrasyonu sayesinde toplu SMS'ler ve OTP SMS'ler gönderilebilmektedir.

www.ajansiletisim.com.tr

Mobildev:İzinli Veri Tabanı Yönetimi, SMS

Firma: Mobildev İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Firma Hakkında: Mobildev, müşterilerinin satış ve pazarlama ihtiyaçlarına yönelik katma değerli servisler geliştiren, Türkiye’nin önde gelen servis sağlayıcı şirketleri ile iş birliği yaparak, portföyüne 17 yılda 23.000'den fazla kurumu katmış bir teknoloji şirketidir. Teknoloji sektöründeki deneyimleri ile, birlikte çalıştığı firmalara kanunlara uyumlu, yüksek güvenlikli ürün ve servisler sunar. Mobildev, birlikte çalıştığı firmaların rekabet yolculuklarına, her zaman kendini geliştirerek eşlik eder. Firmaların büyümesine yenilikçi bakış açısıyla katkı sağlayarak, katma değerli ve eşsiz ürün ve servisleri ile firmaların, sektörlerinde ve rekabet ettikleri pazarda lider kalmalarını sürekli hale getirir.

Entegre Çözümün Adı:Toplu SMS, OTP, İVT (İzinli Veri Tabanı Yönetimi), İVT Lite (Ticari İletişim İzin Yönetimi)

Entegre Çözüm Hakkında:Nebim V3’ün 3 operatörün resmi iş ortağı olan Mobildev’in entegrasyonuyla, Nebim V3 içerisinden OTP ve SMS gönderimleri yapabilirsiniz. Nebim V3 ile entegre edilebilen, 360 derece izin yönetimi ürünümüz Mobildev İVT ile, firmanız için izinli veri tabanı oluşturup, büyüterek, izinli pazarlama kanalınızı kanunlara uygun ve etkin bir şekilde yönetebilirsiniz. 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile birlikte firmanızın kişileri ile iletişiminin kesilmemesi ve olası cezalardan korunmak için hemen Nebim V3 ile entegre edilebilen İVT Lite ile tüm izinli ticari iletişim izinlerinizi İYS’ye aktararak entegre olun.

www.mobildev.com

Turatel: SmartADM, SmartACL, SMS

Firma: Turatel Mobil Medya İlet. Ve Bil. Sist. San. Tic. Ltd. Şti.

Firma Hakkında: 2008 yılından bu yana Turkcell Toplu Mesajlaşma Gold Partner çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. 2010 yılından sonra gelişmekte olan mobil pazarlama ve sosyal medya reklam alanlarını müşterilerine ulaştırmak adına çalışmalarına yoğunluk vermiş ve bu amaca uygun çalışan profili ile müşterilerine hizmet etmektedir.

Entegre Çözümün Adı:Toplu SMS, Hızlı SMS, SmartADM, SmartACL

Entegre Çözüm Hakkında:Nebim V3'ten Turatel entegrasyonu sayesinde toplu SMS'ler ve OTP SMS'ler gönderilebilmektedir. Nebim V3 ile entegre olabilen SmartADM, ETK ve KVKK mevzuatlarına uygun olarak alınan izinlerin dijital ortamda toplanmasına ve yönetilmesine olanak sağlayan bir servistir. Dijital ortamda izinlerin alınması yanında datanın İYS'ye aktarılması, anonimleştirilmesi, ihtiyaç duyulması halinde 3. kişilerle paylaşılması vb. tüm ihtiyaçları karşılamaktadır. Nebim V3 ile entegre olabilen SmartACL ise, hizmet sağlayıcının veri akışını sağlayan tüm kanallarından gelen datasını tek kaynakta toplayarak İYS'ye aktaran, İYS üzerinden yapılan güncellemeleri ise veri akışını sağlayan kanallara ileten servistir.

www.turatel.com.tr

ArtıPartners Yazılım Danışmanlık:Depo ve Raf Yönetim Sistemi (WMS)

Firma Ticari Unvanı: ArtıPartners Yazılım Danışmanlık A.Ş.

Firma Hakkında: 2002 yılından itibaren Nebim Çözüm Ortağı olan Kuzey Bilgisayar, Nebim yazılım ile entegre çalışan çözümler geliştirerek projelerin verimliliğini sürekli artırmıştır. Buradan sağlanan proje kabiliyeti ve tecrübenin ArtıPartners Yazılım Danışmanlık AŞ ile ürün haline dönüşmesini sağlayarak Nebimle çalışan entegre yazılım ürünleri geliştirmiştir.

Entegre Çözümün Adı: Depo ve Raf Yönetim Sistemi (WMS)

Entegre Çözüm Hakkında: Nebim V3 üzerinden depoya girişi yapılan tüm ürünlerin ArtıPanel üzerinden firmaya göre tanımlanan kurallar çerçevesinde raflara yerleştirme işlemi sağlandıktan sonra, Nebim iş sürecinde tanımlı tüm satış kanallarından gelen siparişlerin (toptan siparişler, perakende siparişler ve mağaza siparişleri) niteliklerine göre detaylandırılarak (tekli-çoklu ürün siparişleri, ödeme detayına göre siparişler, tarih aralığına göre, satış kanalına veya kargo firması detayına göre vb.) ayrıştırılmasının sağlanması, burada oluşturulan iş emirlerine göre en pratik güzergahta ürünlerin toplanması, hızlı şekilde faturalanması, kargoya verilmesi gibi iş süreçlerinin kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesini ve Nebim süreç akış kurallarına uygun şekilde Nebim’e aktarılmasıyla işlemlerin sorunsuz şekilde sonlandırılmasını sağlamaktadır.
Tüm bu iş süreci boyunca kullanıcıların raflardan yanlış ürün veya hatalı miktarda ürün alması ya da sevk edilmesi engellenir. Kullanım sırasında karşılaşılan her türlü olumsuzlarda (Elektrik ve internet kesintisi vb.) kullanıcının işlemlere kaldığı yerden sorunsuz şekilde devam etmesi sağlanır. Takip edilen tüm iş süreçleri web üzerinde responsive olarak hazırlanan ekranlarla tüm işletim sistemi ve cihazlarla uyumlu anlık ve canlı bilgi ile yönetilmekte, yeniden tasarlanabilir şekilde hazırlanan standart raporlarımız (ürün/raf envanteri, ürün/raf hareket geçmişi vb.) ve formlar (İş emri oluşturma, Paletli ürün transfer teslim ve onay fişleri, tutanaklar vb.) ile geriye yönelik izleme ve kontrol sağlanabilmektedir.

https://www.arti.partners/akilli-depo-sistemleri/

Entegra:Pazaryeri Entegrasyonları

Firma Ticari Unvanı:Sync Teknoloji A.Ş

Firma Hakkında:2008 yılından bu yana hizmet veren firma, e-ticaret siteleri ve diğer internet satış platformları üzerinden (gittigidiyor, n11, sanalpazar, hepsiburada fiyat karşılaştırma siteleri vb.) satış yapan firmaların yaşadıkları kronik stok, fiyat, toplu ürün aktarımları, gelen siparişlerin manuel işlenmesi gibi güncelleme sorunlarına çözümler sunmaktadır. Bu işlemlerin tamamının otomatik olarak sistem tarafından yapılmasını sağlayarak, Nebim V3 müşterilerinin satışlarını daha verimli ve kazançlı hale getirmelerine öncü olmayı hedeflemektedir.

Entegre Çözüm Hakkında: Nebim V3 yazılımı ile pazaryerleri entegrasyonunu sağlamaktadır. Pazaryerleri platformlarındaki siparişlerin Nebim V3'e aktarılması, Nebim V3 güncel stok bilgilerinin bu platformlara aktarılması prensibi ile çift taraflı tam entegrasyon sağlamaktadır. Entegra firmasının farklı paket seçenekleri yer almaktadır. Önerilen paket https://www.entegrabilisim.com/paketler.html sayfasında yer alan Paket 3'tür.

www.entegrabilisim.com

Masraff: Akıllı Masraf Yönetimi

Firma Ticari Unvanı: Sorusana Bilişim A.Ş.

Firma Hakkında:Şirketlerdeki veri girişini kolaylaştırmak ve şirket masraflarını azaltmak hedefiyle 2017 yılında kurulan Sorusana Bilişim A.Ş. yapay zekâ tabanlı platformu ile 7’den fazla ülkede, 300’den fazla şirketin personel masraflarını kontrol altına alır.

Entegre Çözüm Hakkında: Yapay zekâ tabanlı Masraff | Akıllı Masraf Yönetimi, şirketlerin personel masrafı süreçlerini tek platformda uçtan uca yöneterek zaman ve gider tasarrufu yapmalarını sağlar.

Mobil uygulama sayesinde, istenilen zamanda ve istenilen yerde, harcama belgeleri üzerindeki veriyi otomatik olarak sisteme işleyen Masraff, onay süreçlerinin de mobilden yönetilmesini sağlar. Çalışanların yaptığı masrafların şirket politikalarına uyumunu sistemsel olarak denetleyen Masraff, böylece suistimallerin önüne geçer. Personel masrafı sürecindeki zaman ve gider kaybını önleyen bu entegre çözüm, muhasebe verisini de tek tuşla şirketlerin ERP sistemine aktarır. Ayrıca, sunduğu kullanıcı, departman, harcama kategorisi bazlı anlık yönetim raporlarıyla şirketlerin mali durumuna dair içgörü elde etmesini, böylelikle kolayca gider kontrolü ve tasarrufu yapmasını sağlar.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email