İLETİŞİM DEMO TALEBİ

Adil Işık: Nebim V3 BulutTahsilat Entegrasyonuyla Tüm Banka İşlemlerimizi Tek Bir Ekrandan Güvenli ve Hızlı Bir Şekilde Yönetebiliyoruz

1992 yılında moda ve perakende sektörüne merhaba diyen, bugün yurt içi ve yurt dışında onlarca satış noktasında modayı #adLetkisi’nde yorumlayan perakendenin önemli kadın giyim markalarından olan Adil Işık, Nebim V3 ile yeni projeler geliştirmeye devam ediyor. Adil Işık Mali İşler Yöneticisi Esalettin Şahin Nebim V3 Bulut Tahsilat ve Online Banka Entegrasyonu projesi hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Firmanızdan kısaca bahsedebilir misiniz?

Adil Işık Group olarak perakende sektöründe ADL, Love my body, ve NightZoom markaları olarak yurt içinde 100, yurt dışında 40 mağazanın üzerinde ve e-Ticaret siteleri ile faaliyet gösteren bayan giyim firmasıyız.

Nebim V3 BulutTahsilat Entegrasyonu firmanızda nasıl yönetiliyor? İşleyişten biraz bahsedebilir misiniz?

Öncelikle BulutTahsilat, Nebim ve Adil Işık Group olarak üçlü bir entegrasyon sayesinde bankalara dair bütün işleyişi entegre ettik. Bu entegre ile çalışmış olduğumuz çok sayıdaki bankalara ait bütün işlemleri tek ekran üzerinden görüntüleyebiliyoruz. Örnek verecek olursak; bakiyeler, gün sonu kapanış bakiyeleri, döviz hareketleri ve banka pos hareketlerini pratik bir şekilde görüntüleyebiliyoruz. Bu entegrasyon ile cari hesapları, müşteri ve tedarikçi hesaplarını, banka gider hesaplarını, bütün masraf işlemlerini, gelen havaleleri, giden ödemeleri entegre ederek Nebim V3’e aktarabiliyoruz.

Projeyi canlıya aldıktan sonra ne gibi sorunlarla karşılaştınız? Bu sorunları nasıl aştınız?

Önce Nebim, BulutTahsilat, Adil Işık IT ve muhasebe olarak bir proje organize ettik. Her projede muhakkak birebir canlıya alındığında sorun yaşanması muhtemeldir. Bizde hesap eşleştirme kriterlerinde sorun yaşadık fakat bu sorunları çözerek devam ettik.

Uygulamanın firmanıza sağladığı faydalardan bahsedebilir misiniz?

Birden fazla bankaya girip bütün işlemleri ayrı ayrı görüntülememize gerek kalmadı. Yani tek tek banka hesaplarına girip hareketlerinizi görüntüleyip, ödeme gelmiş mi, ödeme çıkmış mı, tahsilat var mı, masraf var mı gibi kontrolleri artık tek bir ekran üzerinden, dilediğimiz takdirde banka kriterleri vererek bütün işlemleri görüntüleyebiliyoruz. Bize zaman olarak çok ciddi fayda sağladı. Ayrıca ödeme ve benzeri işlemlerde kullanıcı bazlı hataları bertaraf ettik. Bununla birlikte mağazalarımızda ve online tarafta gerçekleşen POS tahsilatlarımızı, komisyon oranlarımızı ve tutarlarımızı kontrol edebiliyoruz. Hesaba geçecek olan tutarları tek ekrandan yönetebiliyoruz. POS’ların doğru ya da yanlış kullanım analizlerini yapabiliyoruz. POS hareketlerimizin ERP ve muhasebe sistemlerine otomatik aktarılmasını sağlamış olduk.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email