İLETİŞİM DEMO TALEBİ

Best Brands Azerbaycan: Nebim V3 ile Merkez ve Mağazalarımızda Verimli Bir Şekilde Çalışabiliyoruz

Azerbaycan’da 2015 yılından beri bünyesinde bulundurduğu LCW ve Penti markalarıyla faaliyet gösteren BEST BRANDS tüm iş süreçlerini Nebim V3 ERP ile yönetiyor. Best Brands Ürün ve Kategori Yöneticisi Zaur Rzayev Nebim V3 ERP hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Firmanızı kısaca tanıtır mısınız?

“Best Brands Group 2015 yılından buyana faaliyet göstermektedir. Bünyesinde LCW ve Penti markalarını barındırmaktadır. Hazır giyim sektöründe Azerbaycan pazarında önemli bir yer tutmaktadır. Biz Penti markası üzerinde konuşacak olursak, Penti markasında ilk mağazamızla 2016 yılında faaliyete başladık. Şu an 21 mağaza ile faaliyetimizi sürdürüyoruz.”

Nebim ile tanışma süreciniz ve Nebim V3’ü tercih etme sebepleriniz nelerdir? 

“Nebim Penti Türkiye’de kullanıldığı için faaliyete başlarken Nebim’i biliyorduk. Daha sonra bizde Nebim ile çalışmak istedik. Sizin buradaki Azerbaycan iş ortağınız ile görüşmelere başladık. Bunun neticesinde Nebim V3 ERP’ye geçiş yapıp kullanmaya başladık. Nebim V3 bizim için çok avantaj sağladı. Bahsettiğim gibi 2016 yılından beri Nebim V3’ü tanıyorduk. 2017 yılı sonu itibari ile Best Brands olarak Nebim V3 ERP’yi aldık ve kullanmaya başladık.”

Nebim V3 ile hangi iş süreçlerinizde daha verimli bir işleyiş sağladınız?

“Nebim V3’ten önce kampanya, depo yönetimi, stokların kontrolü, ürün maliyetlerini ve fiyatlarını sık sık değiştirememe gibi problemlerimiz vardı. Bunun için Türkiye’ye müracaat ediyor ve onlardan bu konularda destek alıyorduk fakat her zaman her konuda acil destek almak mümkün olmuyordu. Nebim V3’ü kullanmaya başladıktan sonra doğru zaman ve doğru yerde istediğimiz kampanyaları yapmaya başladık. Ürünün depoya girişini ve depodan çıkışını görebildik. Ürünlerimizin maliyetlerini görmeye başladık.

Biz zincir marketlerle faaliyet gösteriyoruz. Şu anda 4 büyük zincir market şebekesi ile faaliyet göstermekteyiz. Bu 4 zincir marketin 120 şubesi ile Nebim V3’ün konsinye modülü sayesinde çalışmaktayız. Programın bize sağladığı konsinye modülü üstünlüklerinin ne kadar çok olduğunu sizde çok iyi biliyorsunuz. Bu üstünlükler bizim işimize çok yaradı. Sizinle daha önce konuştuğumuz gibi önümüzdeki yıl ürünlerin merkez depodan mağazalara otomatik dağıtım modülünden istifade edeceğiz. 

Çözüm ortağınız CREA bizlere her zaman ve her konuda yardımcı oluyor. Herhangi bir sorunumuz olduğunda CREA ile iletişime geçip sorunumuzu bildirdiğimizde anında sorunumuzu çözüyorlar.”

Nebim ile olan iş birliğiniz ile ilgili gelecek planlarınızdan bahseder misiniz? Hayata geçireceğiniz yeni projeler var mı?

“Tabi ki yeni projelerimiz var. Biz işimizi Penti mağaza sayılarımızı artırarak geliştirmeyi düşünüyoruz. Gelecek işlerimizde de Nebim V3’ü tercih edip mağazalarımızda Nebim V3’ü görmek istiyoruz. Bundan başka Azerbaycan’da e-Kasa problemleri var. Biz bu problemi Nebim ile kolayca çözebildik. Şu an bütün mağazalarımızda problemsiz sizin bu e-Kasa modülünden istifade ederek yeni kasa sistemine geçtik. Gelecekte de Nebim V3’ü yeni mağazalarımızda görmek istiyoruz.”

Nebim V3 ERP’yi keşfetmek için tıklayın>>

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email