İLETİŞİM DEMO TALEBİ

ERP’den Raporlama

Nebim V3 ERP'nin standart raporları yanı sıra sektörel, farklı KPI'ların kullanıldığı veri ambarı ve hazır dashboardların sunulduğu iş zekası uygulamalarıyla tüm raporlama ve analizlerinizi verimli bir şekilde gerçekleştirin

Nebim V3 Standart Raporlar: Nebim V3; satın alma, üretim, sipariş, sevk, toptan ve perakende satış, envanter, finans, muhasebe, İK gibi, firmanızın her bir süreçte gereksinim duyacağı birçok hazır rapor sunmaktadır. Bu hazır raporlar sayesinde, ilave bir rapor geliştirmeye gerek kalmaksızın, temel iş süreçlerinizi kolaylıkla analiz edebilirsiniz.

Raporlarınızı Grid, Pivot ve Form şeklinde farklı rapor tipleri ile alabilir, sürükle bırak ile raporlarda kolaylıkla dizayn değiştirebilir, yeni alanlar, hesaplama sahaları ekleyebilir, tüm raporların dizaynlarını kullanıcıya göre farklılaştırabilirsiniz.

Kendi rapor filtrelerinizi istediğiniz esneklikte düzenleyebilir, bunları daha sonra kullanmak üzere kaydedebilirsiniz. Bu sayede, her kullanıcının sadece kendi filtrelerini görmesini sağlayabilir ve diğer filtreleri bozmasını engelleyebilirsiniz. Rapor filtrenizde kullanmak isteyeceğiniz ürün bilgilerini elle seçmek yerine, isterseniz Microsoft Excel'den alarak, filtrenizi pratik bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Raporları farklı birçok dilde oluşturabilir, bu sayede yurt dışı bağlantılı tedarikçi ve müşterilerinize kendi dillerinde rapor verebilirsiniz.

En sık kullandığınız raporları Nebim V3'teki Benim Menüm'e koyarak bu raporlara daha kolay ulaşabilirsiniz. Bu sayede kullanıcılarınızın düzenli olarak çekmesi gereken raporları da belirlemiş olursunuz.

Raporları; Microsoft Excel, PDF, HTML, TXT, CSV, MHT, Image gibi farklı dosya formatlarında kaydedebilir ve e-mail eki olarak gönderebilirsiniz.

Nebim V3 Web Report uygulaması ile raporlarınıza web üzerinden ulaşabilirsiniz. Nebim V3 ERP'de ki yetkileriniz dahilinde web üzerinden yetkiniz olan tüm raporları görebilir, yeni rapor filtreleri oluşturabilir ve raporlama yapıp kaydedebilirsiniz.

Mağazalarınızın cirolarını ve satış miktarlarını cep telefonunuzdan ve tablet bilgisayarlarınızdan anlık olarak izleyebilirsiniz. Mobil raporlarınızda istediğiniz özelliğe göre sıralama yapabilirsiniz. Mobil raporlarınızı tek tuşla grafik olarak da görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Raporlarda verilen filtre kriterleri ile, elle veya Nebim V3 kullanıcısında tanımlı e-mail adreslerindeki kişilere, belirlenen zamanlarda pdf veya excel formatında otomatik e-mail gönderebilirsiniz.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email