İLETİŞİM DEMO TALEBİ

İş Emri ve Süreç Planlama

İstediğiniz detayda süreçler oluşturup yetkilendirin. İş emri ve üretim süreçlerinizdeki revize ve gecikmeleri etkin bir şekilde yönetin.

Üretim süreçlerine göre farklı süreç akışları oluşturabilir, farklı imalat türlerine göre farklı süreç planları oluşturabilirsiniz. Ürün grubu, zorluk derecesi ve sipariş adeti gibi parametrelere göre otomatik süreç takvimleri oluşturabilirsiniz. Her bir süreç için alt operasyonlarda, operasyonları ve iş akışını belirleyebilirsiniz.

Kullanıcı ve süreç bazında kontrol ve yetkilendirme sağlayabilir, gerekçeli süreç revizeleri ile süreç takibindeki tüm işlemlerin geçmişini takip ederek analizlerini yapabilirsiniz. Kullanıcıların yetkili oldukları süreçleri belirleyebilir, süreç revizelerinde yetkili kullanıcılarla onaylama sistemi kurabilirsiniz. Yetkilendirmeyi işlem bazında detaylı yapabilirsiniz.

Süreç raporlarını istenilen şekilde tasarlayabilir, süreç gecikme ve uyarılarını otomatik mail olarak hazırlayabilirsiniz. Tamamlanan ve devam eden iş takibini görsel olarak yapabilir, yaklaşan ve geciken işlerle ilgili otomatik e-mail hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda istenilen formatta süreç analizi yapabilirsiniz.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email