İLETİŞİM DEMO TALEBİ

Nazik Home: Nebim V3 e-Mutabakat ile Mutabakat işlemlerimizi Hızlandırdık ve Zamandan Tasarruf Ettik

1965 yılından itibaren brode, ev tekstili ve bebek tekstili üzerine çeşitli ürünlerle sektöre yön veren Nazik Home tüm iş süreçlerini Nebim V3 ile yönetiyor ve yeni projeler geliştirmeye devam ediyor. Nazik Home Muhasebe Müdürü Muhammet Yılmaz Nebim V3 e-Mutabakat uygulamasıyla ilgili görüşlerini paylaştı.

Firmanızdan kısaca bahsedebilir misiniz?

“Nazik Home 1965 yılından itibaren brode, ev tekstili ve bebek tekstili üzerine çeşitli ürünlerle sektöre yön veren bir aile şirketidir. Bünyesindeki markaları Nazik Home adı altında tek bir markada birleştirip bir dünya markası haline gelmiştir. Ürettiği ürünlerle de sektörün önde gelen firmalarındandır. Benzersiz tasarımları, yenilikçi fikirleri ve ürettiği ürünlerle adeta tekstili sanat ile birleştirmiştir. Ürettiği bu eserleri de Nazik Home adı ile müşterilerine sunup, müşterilerinin güvenini sağlamayı hedeflemektedir. Sürekli artan kapasitesi ve kalitesi ile de her geçen sene kendi hedeflerini fazlasıyla yerine getirmektedir.”

Nebim V3 e-Mutabakat uygulaması ile süreci nasıl yönetiyorsunuz, işleyişi anlatabilir misiniz?

“Nebim V3 e-Mutabakat uygulaması ile süreci yönetmeye yeni başladık. İlk olarak Nebim destek ekibiyle birlikte e-Mutabakat kullanıcılarımıza hangi mutabakat formalarını göndereceğimizi tanımladık. Bunları e-Mutabakatı ekstre, bakiye ve BA/BS olmak üzere sınıflara ayırdık. Tedarikçi ve müşterilerimizdeki ilgili kişileri bağlantı kişilerine tanımladık ve bağlantı kişilerinde de hangi e-mail adreslerine gideceğini sisteme tanımladık. Bundan sonraki süreçte de tek tuş ile bir e-mail üzerinden e-Mutabakatlarımızı yapabildik. Bu sürecin hayata geçmesiyle birlikte çok ciddi bir zaman tasarrufu sağlamış olduk.”

Uygulamanın sağladığı en önemli faydalar nelerdir?

“En başta zaman ve para tasarrufu sağladı. İki günde, üç günde, dört günde yapabileceğimiz mutabakatları Nebim V3 e-Mutabakat uygulamasıyla beş-on dakika içerisinde birkaç tuşla hemen yapabiliyor duruma geldik. Arşivleme açısından da bizim için çok faydalı oldu. Öte yandan kâğıt tasarrufu da sağlamış olduk. Normalde e-mail üzerinden yaptığımız mutabakatlarda formları çıktı alıyorduk ve bunları arşivliyorduk. Bu süreci ortadan kaldırmış olduk. Böylece operasyonel işlemlerimiz de hızlanmış oldu.”

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email