İLETİŞİM DEMO TALEBİ

Ön Maliyet ve Reçete

Ürünlerle ilgili ön maliyetlerinizi yapın ve gerçekleşen maliyetlerle karşılaştırın, istenen sayıda fiyat ve dövizli ön maliyetleri hazırlayın, reçetelerinizi ve teknik föylerinizi oluşturun.

Parametrik yapı sayesinde farklı ön maliyet ihtiyaçlarına göre kurgulama yapabilirsiniz. Ham madde, işçilik ve genel giderlerinizi esnek bir şekilde tanımlayabilir, günlük kurların yanı sıra sezonluk anlaşılan kurlarla maliyetler yapabilirsiniz. Esnek fiyat hesaplama seçenekleri ile istenilen sayıda fiyat hesaplaması yapabilirsiniz.

Firmanın üretim yapısına uygun birden fazla üretim ağaç yapısı tanımlayabilirsiniz. Teknik föylerle ilgili tüm ihtiyaç duyduğunuz alanları stok kartlarında ve reçete ekranlarında tanımlayabilirsiniz. Farklı ürün gruplarına göre farklı üretim rotaları belirleyebilir, teknik föylerinizi sistemden otomatik olarak alabilirsiniz. Teknik föyleri ve tüm üretim talimatlarını istenilen şekilde dizayn edebilirsiniz. Ölçü tabloları, dikim ve diğer üretim talimatları, yükleme ve paketleme talimatları, ihtiyaç listeleri gibi tüm form tasarımlarınız için reçete bilgilerini kullanabilirsiniz.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email