İLETİŞİM DEMO TALEBİ

Satın Alma ve Ham Madde Yönetimi

Satınalma ve depolarınızı parti bazlı veya raf detayında takip edin. Mobil uygulamalar ile top bazında kumaş takibi ve parti takibini barkodlu olarak yönetin.

İş emri ihtiyaçlarına göre satın almaları yönetebilir, tek reçete ile ürünlere renk bedenli olarak takip tanımlayabilir ve iş emri oluşturmadan da serbest stok ve ihtiyaç analizi yapabilirsiniz. Tek bir reçetede tüm ürün renk bedenleri, bileşenlerini ve teknik ayrıntılarını tanımlayabilirsiniz. Bölüm ve istasyon bazında ihtiyaç tespitini ve satın almasını iş emri bazında yapabilirsiniz.

Ham madde depo takiplerini depo, raf ve iş emri rezervli stok ve serbest stok olarak takip edebilirsiniz. Depo yönetimini raf bazında yapabilir, satın alma, rezervasyon, üretime transfer gibi işlemleri kolaylıkla yönetebilirsiniz. Tüm ham madde ve yardımcı malzeme durumunu tek bir raporda izleyebilirsiniz. İhtiyaç, verilen siparişler, rezervasyonlar ve üretime çıkılması gereken stokları görerek, üretim için gerekli ham maddeleri tam zamanında temin ederek atıl stok maliyetinden kurtulabilirsiniz.

Kumaş ve aksesuarlarda top bazında ve parti bazında ham madde takibi yapabilirsiniz. Kumaş stoklarını parti, lot ve kazan bazında takip edebilirsiniz. Mobil el terminalleri ile barkodlu olarak depoları anlık olarak takip edebilir, top bazında kalite kontrol ve çekme testlerini takip edebilirsiniz.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email