İLETİŞİM DEMO TALEBİ

V&L SP: Nebim V3 ile Polonyo’da Operasyonlarımızı Yerel Mevzuata Uygun ve Hızlı Bir Şekilde Yönetebiliyoruz

Polonya’da D’S Damat ve Tween Franchise’ı olarak faaliyet gösteren V&L SP z o.o. yurt dışı operasyonlarını Nebim V3 ile yerel mevzuata uygun bir şekilde yönetiyor. V&L SP z o.o. Franchise Yöneticisi Serhat Sarıdoğan Nebim V3 hakkında görüşlerini paylaştı.


Firmanızı kısaca tanıtır mısınız?

“Firmamız yaklaşık iki sene önce Damat bayiliği için kurulmuş bir firmadır. Şu anda Polonya’da iki mağazamız bulunmaktadır. Yaklaşık üç senedir mağazaların açılış faaliyetleri ile uğraşıyoruz. Son mağazamız geçen hafta hizmete girdi. Birisi DS Damat diğeri Damat Tween olmak üzere şu anda iki mağazamız var. Kısmetse iki ay içerisinde başka bir şehirde bir mağaza daha açmayı planlıyoruz.“ 

Nebim ile tanışma süreciniz ve Nebim V3’ü tercih etme sebepleriniz nelerdir?

“Nebim ile tanışma sürecimiz aslında Damat ile Frachise görüşmelerinden sonra başladı. Damat ile görüşmeye başladıktan sonra genel olarak elimizin hızlanacağını tahmin ederek biz de Nebim V3 kullanılmasına onay verdik. Aslında onay vermekte de haklı olduğumuzu şu anda görüyoruz. Memnunuz, elimizi baya hafifletti. İşimize en çok yarayan kısmı Türkiye’den ürün sevkiyatından sonra ürünleri tekrar kodları ile içeri almamıza gerek kalmıyor, merkez ile Nebim V3 üzerinden bağlı olduğumuz için tekrar bir iş gücü ayırmaya gerek kalmıyor. 
Uyum sorunu yaşarız düşüncesiyle başta biraz tereddüt etmiştik. Sonuçta burada birçok firma yerel yazılım şirketlerinin programlarını kullanıyor. Oda hızlı bir şekilde aşıldı. Sıkıntı yaşanmadı. Fiscal printer mühim burada. Satışlarımız %100 online olduğu için hızlı olması bizi çok rahatlattı.”


Gelecek planlarınızdan bahseder misiniz? Hayata geçireceğiniz yeni projeleriniz var mı?

Genel olarak Damat bayiliklerini önümüzdeki dört veya beş sene içerisinde 20 mağazaya çıkarmayı planlıyoruz. Buralarda da Nebim ile devam edeceğiz. Hatta merkez depo projemiz de var. Merkez depo üzerinden ayrıca Avrupa’da online portallarda ürün satmayı planlıyoruz. Burada da Nebim gerçekten bizim elimizi çok rahatlatacak diye düşünüyoruz. En yakın açılışı netleşen ilk mağazamızda kısmetse Kasım ayı içerisinde Polonya’nın farklı bir şehrinde mağaza olacak. Üçüncü mağazanın imzaları atıldı.  Burada da aslında fatura ve fiş kesimi, depolama gibi süreçlerde Nebim V3 olduğu için kafamız çok rahat. Merkezle bağlantılı olduğumuz için şu anda sadece büyümeye odaklandık.”

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email