İLETİŞİM DEMO TALEBİ

DeFacto Tanzanya: Nebim V3 uyum sağlayabilen bir program olduğu için ülkemizdeki sistemleri entegre ederek süreçlerimizi kolaylaştırdı

2005 yılında kurulan, global moda markası olma vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren, 500’e yakın mağazada müşterileriyle buluşan kadın ve erkek modasının öncülerinden DeFacto, Tanzanya’da açtığı mağazasında da süreçlerini Nebim V3 ile yönetmeye başladı. DeFacto Tanzanya IT Direktörü Clement Vincent Nebim V3 geçişi ile ilgili görüşlerini paylaştı.

Firmanız hakkında bilgi verebilir misiniz?

Bir mağazacılık şirketiyiz. Tanzanya’da bir Defacto mağazası açtık. Mağazayı açmadan 2-3 ay önce Defacto’nun kullandığı Nebim V3 uygulamasını kullanmaya başladık.

Nebim ile nasıl tanıştınız? Ne kadar zamandır Nebim V3 kullanıyorsunuz? Nebim V3’ü tercih etmenizin sebebi nedir?

Öncesinde Nebim’i tanımıyorduk, Defacto ekipleri bizi Nebim ile tanıştırdı. Bilmediğimiz bir programda olduğu için öncesinde tereddüt etsek de kullanmaya karar verip öğrenmeye başladıktan sonra bizim için çok faydalı olduğunu gördük. Nebim V3 gerçekten çok iyi bir program, burada da çalıştığımız diğer firmalara tavsiye ettik ve kullanmaya başlayan firmalar oldu.

Nebim V3’ün iş süreçlerinizdeki verimliliğe katkısından bahsedebilir misiniz? Sizin için ana faydaları neler oldu?

Öncelikle bildiğiniz gibi perakendede çok fazla sistem var ama Nebim V3 kullanmak zamanın değerini anlamamıza yardımcı oldu, zamandan tasarruf etmemizi sağladı. Operasyonlarımızın yönetiminde yeni bir rutine geçmiş olduk, kolay ve faydalı olmasının yanında entegrasyonları da bizim için oldukça önemli, örneğin fisco printer gibi. Uyum sağlayabilen bir program olması dolayısıyla ülkenizdeki sistemleri entegre ederek süreçlerinizi kolaylaştırabiliyorsunuz, biz de Tanzanya’da bunu yapıyoruz.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email