İLETİŞİM DEMO TALEBİ

Faik Sönmez Kosova: Nebim V3 ile tüm mağazacılık işlemlerimizi yerel mevzuata uygun bir şekilde gerçekleştirebiliyor ve hızlı aksiyon alıyoruz

Multitex firması ile Kosova pazarına giriş yapan, yurtiçinde 33 mağaza, 4 bayii ve yurt dışında 3 mağazada müşterileri ile buluşan Faik Sönmez, Kosova mağazasındaki operasyonlarını da Nebim V3 ile yönetmeye başladı. Faik Sönmez Kosova Mağaza Müdürü Edona Assani Nebim V3 proje geçişi ile ilgili görüşlerini paylaştı.

Firmanızı kısaca tanıtır mısınız?

Multitex, Multitex firması adı altında Faik Sönmez markasını Kosova’ya getiren ilk marka oldu. 9 Mart’ta Kosova’nın en büyük alışveriş merkezi olan Priştina Mall’da açıldı ve bir yılımızı doldurmuş bulunmaktayız. Önümüzdeki süreçle ilgili planlarımızda yeni markalar ve yeni Faik Sönmez mağazaları yer alıyor. 

Nebim V3 ile süreci nasıl yönetiyorsunuz, işleyişi anlatabilir misiniz?

Mağazacılıkta Nebim V3 gerçekten çok büyük bir kolaylık. Benim bildiğim nerdeyse bütün tekstil markalarının hepsi Nebim V3 kullanıyor. Biz bundan çok memnunuz. Daha önce çalıştığım markalarda da biz Nebim V3’ü kullanıyorduk. Nebim V3 Kosova’ya çok başarılı bir entegrasyon kurdu. Biz fişlerin çıktığı Fiscal yazıcılar kullanıyoruz. Bu yazıcıların entegrasyonunu Nebim çok iyi yapıyor. Bunu artık Kosova’da sadece biz değil birçok firma kullanıyor. Herhangi bir sorun yaşamadık. Özellikle mağazacılık tarafında işimizi çok kolaylaştırdı. Mal kabulü olsun, mağaza transferi olsun, kampanyalar olsun bu konuda hem süreç boyu sağladığınız desteğiniz hem de hızlı aksiyon almanız bizim işlerimizi gerçekten çok çok kolaylaştırdı.

Bu projeyi fiili kullanıma alırken yaşadığınız deneyimlere göre önerilerinizi paylaşır mısınız?

Türkiye’de de birçok yerde Nebim V3 kullanılıyor. Biz Faik Sönmez Franchise’ını almayı düşündüğümüzde Nebim V3’ü kullanmanızı tavsiye ediyoruz diye onlardan bize bir teklif geldi. Şanslıyız ki, biz bu markayı daha önce tanıyorduk. Ekibinizi daha önceden tanıdığımız için tüm süreç bizim açımızdan çok kolay ilerledi. Nebim’in alt yapısını da bildiğimiz için herhangi bir sorun yaşamadık. 

Uygulamanın sağladığı en önemli faydalar nelerdir?

En önemli fayda zaman. Çünkü biliyorsunuz çok hızlı bir hayatta yaşıyoruz. Her şey çok hızlı akıp gidiyor. Bir anda yaptığımız bir kampanya, bir indirim, bir yerden bir yere transfer, ürünlerin sevk edilmesi ve daha birçok konuda Nebim ile çalışmamız bizin için avantajlı oluyor çünkü çok hızlı aksiyon alabiliyoruz. Çok hızlı kampanya yapabiliyoruz. Biz düşünüyoruz Nebim yapıyor. Nebim ile zamandan çok tasarruf ediyoruz.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email