İLETİŞİM DEMO TALEBİ

Koton Azerbaycan: Azerbaycan’da Tüm İş Süreçlerimizi Nebim V3 ile Verimli Bir Şekilde Yönetiyoruz

Azerbaycan’da Koton frenchise’ı olarak hizmet veren Lalezar Aliyeva iş süreçlerini Nebim V3 ERP ile yönetiyor. Mağaza Müdürü Sabina Amirmetova Nebim V3 ile ilgili süreçleri nasıl yönettiklerine dair görüşlerini paylaştı.

Firmanızdan kısaca bahsedebilir misiniz?

“Bakü pazarında 2004 yılından beri yer alıyoruz. Bakü’de fast fashion perakende de birinciyiz neredeyse ve çok seviliyoruz burada. 2011 yılında Park Bulvar’da ilk mağazamızı açtık. Şu anda bir tanesi Gence’de, üç tanesi de Bakü’de olmak üzere 4 mağazamız var.” 

Nebim V3 ile hangi iş süreçlerinizi yönetiyorsunuz, işleyişten bahsedebilir misiniz?

“Daha önce Nebim Winner ile çalıştık.  2018 yılının Kasım ayında Nebim V3’e geçiş yaptık. Şu anda Nebim V3 kullanıyoruz. Raporlama, günlük satış, stok gibi tüm iş süreçlerimizi Nebim V3 üzerinden yürütüyoruz.”     

Nebim V3 projesini hayata geçirirken ne tür zorluklarla karşılaştınız ve bu zorlukları nasıl aştınız?

“Çok fazla bir zorluk yaşamadık. Bilmediğimiz sıkıntı yaşadığımız noktalar oldu.  Bu noktada da hem Nebim hem de burada bulunan Nebim çözüm ortağı Crea bize yardımcı oldu. Hemen hızlıca onları hallettik.”

Uygulamanın sağladığı en temel faydalar nelerdir?

“Biz Nebim V3 POS ara yüzünü istediğimiz dile çevirebiliyoruz. Hem Türkçe hem Azerice kullanabiliyoruz. Türkiye’den gelen fiyat, stok datalarını da rahatlıkla stoklarımıza entegre edebiliyoruz. Stokları ve sevkiyatları rahatlıkla programa entegre edebiliyoruz. İstediğimiz raporları rahatlıkla alabiliyoruz. Bizim mağazalarımızda her şey offline olarak çalışıyor. Bu sebeple mağazalarımızda internet sıkıntısı da yaşamıyoruz. Müşterilerimizi zor durumda bırakmıyoruz o yüzden bizim için büyük rahatlık sağlıyor. Herhangi bir sıkıntı yaşadığımızda da Nebim’in Azerbaycan’da bulunan çözüm ortağı Crea’dan hızlıca destek alabiliyoruz.”

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email