İLETİŞİM DEMO TALEBİ

BIRKENSTOCK: Nebim V3 UPS Kargo Entegrasyonu ile Paketleme Sürecimizi Hızlandırarak Daha Hızlı Gönderiler Yapabiliyoruz

Tüm iş süreçlerini Nebim V3 ERP ile yöneten Form Medikal, Nebim V3 ile yeni projeler geliştirmeye devam ediyor. Form Medikal Bilgi İşlem Yöneticisi Mustafa Özen, Nebim V3 UPS Kargo Entegrasyonu projesiyle ilgili görüşlerini paylaştı.

Firmanızdan kısaca bahsedebilir misiniz?

“Form Medikal Sağlık Malzemeleri A.Ş 1985 yılında Nazım Betin tarafından kurulmuştur.  Kuruluşundan bu yana bir Alman firması olan Birkenstock GmbH’ın Türkiye’deki tek yetkili distribütörlüğünü yapmaktadır. Organizasyonumuz toptan, perakende ve online satış kanallarının her aşamasını yönetmek için kurulmuş bir firmadır.”

Nebim V3 UPS Kargo Entegrasyonu ile süreci nasıl yönetiyorsunuz, işleyişten bahsedebilir misiniz?

“UPS Kargo Entegrasyonu’nu online mağazamızda kullanmaktayız. Pandemi döneminde Trendyol’a girdik. Trendyol’dan çok fazla sipariş gelmeye başladı. Günde bin tane sipariş akmaya başladı. Bin tane sipariş akmaya başlayınca faturaları kestik ama kargolara tek tek basmak zorunda kaldığımız için sizlerle görüşüp bunu nasıl ilerletebiliriz diye konuştuk. Sizin tavsiyeniz üzerine de UPS Kargo Entegrasyonu programını aldık. Bu süreçte çok işimize yaradı ve işleyişimizi çok iyi bir yere getirdi.”

Bu projeyi fiili kullanıma alırken yaşadığınız deneyimlere göre önerilerinizi paylaşabilir misiniz?

“Projede herhangi bir sorun yaşamadık. Çok basit ve kolay bir şekilde projemiz sonlandı. Projeye başlamadan önce en önemli şey tabi ki etiket dizaynını yaptırmak oldu. Müşteri kodundan faturaları kestikten sonra UPS’lere basmak için hepsini panelden seçerek rahatlıkla ve kolay bir şekilde toplu halde yüzlerce barkodu aynı anda basabilir durumdayız. Bu deneyim ve fayda bizim için çok önemli oldu.”

Uygulamanın sağladığı en önemli faydalar nelerdir?

“Buradaki en önemli faydası bize zaman kazandırması oldu. Bin tane faturanın gece gündüz tek tek barkodunu basarken, Nebim V3 UPS Kargo Entegrasyonu programını aldıktan sonra barkot basma süresini azaltarak, iş kaybının önüne geçmiş olduk. Online tarafındaki paketleme sürecini kısalması ve ürünlerin en kısa zamanda müşteriye ulaştırılması için çok faydasını gördük.”

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email